Baza wiedzy

Szkolenia

Książka

Steve Jobs – Walter Isaacson

28 lipca 2013 r.

i-steve-jobs

Autor:
Walter Isaacson

Rok wydania:
2011

Wydawnictwo:
Insignis Media

Ilość stron:
730

W jaki sposób narodził się pomysł stworzenia iPhone’a? Dla kogo Steve Jobs zamierzał nakręcić spot wyborczy? O tym wszystkim dowiecie się, sięgając po jedyną biografię założyciela Apple’a napisaną na jego własne zamówienie.

Książka Waltera Isaacsona jest jedyną biografia słynnego twórcy Apple’a, która została napisana na jego własne zamówienie. Steve Jobs – człowiek legenda; twórca rewolucji która odcisnęła niebywałe piętno na firmie Apple, która stała się liderem w zakresie dostarczania nowoczesnych narzędzi masowej rozrywki. Z książki Isaacsona wyłania się obraz człowieka obdarzonego niezwykłą intuicją oraz biznesowym sprytem ale także niewygodnego współpracownika, który za wszelką cenę chciał stawiać zawsze na swoim.

Podziel się
Przeczytaj również
Komentarze

Nasi partnerzy

© 2020 Fundacja Wspierania Inicjatyw Młodzieżowych 4YOUth. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wydawca serwisu Marketing Polityczny na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b) ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, Nr 94, poz. 658 ze zm.), wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów zamieszczonych na portalu www.marketingpolityczny.org jest zabronione.