Baza wiedzy

Szkolenia

Książki

Steve Jobs – Walter Isaacson

i-steve-jobs
28 lipca 2013 r.

W jaki sposób narodził się pomysł stworzenia iPhone’a? Dla kogo Steve Jobs zamierzał nakręcić spot wyborczy? O tym wszystkim dowiecie się, sięgając po jedyną biografię… Czytaj dalej»


Odwaga nadziei – Barack Obama

Odwaga nadziei - Barack Obama
25 listopada 2012 r.

?Odwaga Nadziei? to książka program-polityczny. To także książka człowieka, dla którego słowa takie jak demokracja i liberalizm mają wciąż ogromne znaczenie.


American vertigo – Bernard-Henri Levy

American vertigo - Bernard-Henri Levy
29 czerwca 2012 r.

Podróż przez Amerykę śladami Alexisa de Tocqueville?a ? to motto podróży francuskiego filozofa, pisarza i reżysera Bernarda-Henri Levy?ego jaką odbył przez Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.


Zderzenie cywilizacji – Samuel P. Huntington

zderzenie-cywilizacji-b-iext8614195
6 kwietnia 2011 r.

Źródłem konfliktów międzynarodowych staną się różnice kulturowe pomiędzy cywilizacjami. To główna idea, która przyświeca kontrowersyjnej książce nieżyjącego już amerykańskiego politologa Samuela P.Huntingtona (1927-2008).


Magiczny świat konsumpcji – George Ritzer

magiczny świat konsumpcji
10 grudnia 2009 r.

Dlaczego świat ogarnął wszechobecny konsumpcjonizm? Czy staliśmy się niewolnikami środków konsumpcji? Czy ktoś lub coś steruje wszystkimi procesami związanymi z nabywaniem dóbr i usług? To… Czytaj dalej»


El Narco: narkotykowy zamach stanu w Meksyku – Ioan Grillo

Alt Text
26 listopada 2012 r.

W Meksyku targanym wojnami z kartelami narkotykowymi w ciągu ostatnich pięciu lat zginęło lub przepadło bez śladu ponad 40 tys. osób. Ioan Grillo w swojej… Czytaj dalej»


Nieprzejrzystość. Bariery merytokracji kadrowej w sektorze publicznym

Nieprzejrzystość. Bariery merytokracji kadrowej w sektorze publicznym
15 października 2012 r.

Merytokracja oznacza rządy ludzi wykształconych i kompetentnych, wybranych za pomocą obiektywnych narzędzi i kryteriów. Nieprzekonani wciąż uważają, że to koncepcja z dziedziny futurologii. Tymczasem lektura… Czytaj dalej»


Marketing polityczny. Perspektywa psychologiczna – Wojciech Cwalina, Andrzej Falkowski

Marketing polityczny. Perspektywa psychologiczna - Wojciech Cwalina Andrzej Falkowski
30 maja 2012 r.

?Marketing polityczny. Perspektywa psychologiczna? to jedna z najlepszych książek dotyczących naukowych podstaw marketingu politycznego jaka ukazała się na polskim rynku wydawniczym.


Śmiertelna pułapka – Bettina Sengling Johannes Voswinkel

śmiertelna pułapka
10 maja 2010 r.

12 sierpnia 2000 roku podczas wielkich manewrów Floty Północnej na Morzu Barentsa zatonął rosyjski okręt podwodny „Kurs”. Całym światem wstrząsnęła dramatyczna akcja ratunkowa, której celem… Czytaj dalej»


Nasi partnerzy

© 2019 Fundacja Wspierania Inicjatyw Młodzieżowych 4YOUth. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wydawca serwisu Marketing Polityczny na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b) ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, Nr 94, poz. 658 ze zm.), wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów zamieszczonych na portalu www.marketingpolityczny.org jest zabronione.