Baza wiedzy

Szkolenia

Aktualności  Wydarzenia

Konferencja WARSAWEMAILSUMMIT@2013

Informacja prasowa, 9 września 2013 r.

warsawemailsummit.pl
Celem konferencji jest prezentacja najnowszych trendów e-mail marketingowych w Europie.warsawemailsummit.pl

E-mail marketing to jedna z najbardziej efektywnych form reklamy, w USA stanowi bardzo ważny element każdej kampanii wyborczej. Na konferencji WARSAWEMAILSUMMIT@2013, która odbędzie się 9 października 2013 r. najlepsi europejscy i polscy eksperci zdradzą Wam sekrety tej praktyki.

Celem wydarzenie jest dostarczenie jego uczestnikom praktycznej wiedzy, potrzebnej do prowadzenia skutecznego marketingu za pomocą poczty elektronicznej. Prelegenci pokażą między innymi, jak funkcjonuje zindywidualizowany i zautomatyzowany e-mail marketing i jakie korzyści można osiągnąć poprzez optymalizację. WARSAWEMAILSUMMIT@2013 zainspiruje uczestników do sięgania po nowe, niestandardowe rozwiązania.

Konferencja obejmie kilka bloków tematycznych. Omawiane będą m.in. prawne aspekty e-mail marketingu, przykłady najbardziej inspirujących kampanii e-mail marketingowych, a także sposoby na pozyskiwanie cennych adresów e-mail za pomocą mediów społecznościowych. Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie warsawemailsummit.pl.

Organizatorem WARSAWEMAILSUMMIT@2013 jest firma Optivo GmbH/Sp. z o.o.

Magazyn Marketing Polityczny jest jednym z patronów branżowych wydarzenia.

WARSAWEMAILSUMMIT@2013, 9 października 2013 r., Hotel Puławska Residence, Warszawa

warsaw-email-marketing-summit

Podziel się
Przeczytaj również
Komentarze

Nasi partnerzy

© 2020 Fundacja Wspierania Inicjatyw Młodzieżowych 4YOUth. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wydawca serwisu Marketing Polityczny na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b) ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, Nr 94, poz. 658 ze zm.), wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów zamieszczonych na portalu www.marketingpolityczny.org jest zabronione.